Давайте знайомитись!

“Шкварка. Домашні лєґуміни” – проект двох реальних кумів, закоханих у смаки та аромати кухні. Звати нас Місько і Юрко. То ми на знимці. Поки нас фоткають, ми балакаємо про кишку для патичків. У нас завжди так: не буває інших діалогів чи тем для розмови, крім гастрономічних.

Багацько років тому ми вирішили не тримати у собі любов і знання, які передали нам батьки. Першою з’явилася пальцьопхана ковбаса, як у бабці Прусі. Потім шовдир, потім Йой-пече соус… Усе, що готували для себе і для рідних, стало доступним на відстані поштового відділення чи крамнички. Стався вибух. Насамперед, у наших головах, бо ми не очікували, що українці так смакуватимуть українське.

Для нас важливо було завжди залишатися справжніми. Тому у ковбасі могла бути маленька дірочка, тому ви пробачали нам неоднакової довжини патички з пармезаном чи перцем, тому на свіжому слоїчку соусу могли бути написані від руки його назва і склад, бо ще не встигли виготовити етикетки… Не все і не завжди було ідеальним, бо ми вчилися і росли. Росли з картатих фартухів у тісній кухні до кітелів у справжньому цеху з білими стінами.

Та як би не змінювалися обставини і скільки б тонн м’яска ми не пров’ялили, для нас незмінними залишаються щирість і чесність, з якою ми починали цей проект. Партії нашої продукції можуть відрізнятися одна від одної. Проте завжди безапеляційно важливими залишаються смак і якість. Щиро запрошуємо відвідати наш світ. Світ “Шкварки”, світ домашніх лєґумін.

Продаж здійснюється від ФОП Гузаревич Михайло Васильович (ІПН 3096407475).