Соус болоньєзе від Шкварки
Якщо Ви фанатієте від італійської кухні, полюбляєте різноманітні пасти, різото чи  мінестроне, але маєте з їхнім приготуванням «проблеми», тоді Шкварка Вам в поміч. Мусите, звичайно, розуміти, що готувати ці страви ми Вас не навчимо, проте з певними інгредієнтами, наприклад до пасти Болоньєзе, допомогти можемо.

Соус до пасти ШкваркаА справа в тому, що від сьогодні в асортименті нашого кулінарного проекту з’являється вишуканий, гостренький соус, який, ну дуже, вже нагадує італійський Болоньєзе. У нас він так і називається «Болоньєзе по-львівськи», але нотку сонячної і теплої Італії в нашій баночці ви точно знайдете.
Приготувала цей, направду, смачнезний продукт сестра нашого кума Михайла – Ольга. Як розповідає авторка цього кулінарного витвору, рецептом страви з нею поділилася її подруга, а далі було, як в пісні: «все сталося само собою». У баночці «Болоньєзе по-львівськи» поєдналися телятина, свинина, а також перець, помідори, цибулька і зовсім трохи жіночих хитростей, які ми залишаємо в таємниці.
Наш  дивовижний «Болоньєзе» прикрасить будь-яку з ваших страв. Він стане смачною окрасою для спагеті та пасти, а також може бути просто намазкою на хліб чи смачною закускою.

Як придбати 
Ціни на усі смаколики