Паштет з індика
З’ява в нашому асортименті індичого паштету «Індик-Шпиндик» цілком закономірна і навіть трохи знакова. Річ у тім, що фанати «Домашнього паштету» частенько вимагали, аби ми додали до меню дещо таке ж смачне, але не так обтяжене смальцем. Власне, «Шпиндиком» ми розпочали роботу над полегшеним меню для тих, хто не дружить із зайвими калоріями.
Отож, основа нашого паштету – найніжніше індиче філе. Для текстурності та виразнішого смаку ми добавили до нього ще й індичі сердечка, шлунки та печінку.
Усе це розкладаємо по окремих банячках і ставимо на плиту. Додаємо до кожної каструлі трохи любові, магії, а також морквицю, цибульку, петрушку, селеру, лавриль та кілька зернинок духмяного перцю. Кожен розсіл солимо та дбайливо збираємо шуму. Паралельно тремо морквицю, дрібно нарізаємо цибульку. Їх ми протушкуємо у найякіснішому, яке тільки можемо здибати, вершковому маслі.
Домашній паштет з індички До тушкованих овочів додаємо спеції. Їх обов’язково підігріємо у пательні до виділення аромату. Наша пательня має більше ста років – чавунна, поливана, найдорожча сімейна реліквія. Під час кожного смаження вона все ще знайомиться із новим, і віддає частинку своєї важливої історії…
Спеції перемелюємо на кавовому млинку, додаємо до булькотливих овочів. Часник подрібнюємо та смажимо на маслі. Обов’язково підсмажуємо, бо сирий часник, впарившись, може своїм деформованим ароматом підступно зіпсувати всю нашу любов…
Дістаємо із розсолу м’яско. Бульйон прозорий. У ньому плавають блискучі кільця жовтуватого жиру. Частинку його додамо до паштету для пом’якшення текстури. До решти зваримо бабусиного тіста «Промінчики сонця» і посмакуємо у сімейному колі, на зламі важкого робочого дня.
Тушковані овочі блендеримо, м’яско крутимо на м’ясорубці. Двічі. Якраз стільки, щоб паштет став паштетоподібним, але не втратив дрібної крупинки, притаманної галицькому краєві. Готову масу ми додатково виварюємо, розкладаємо у стерилізовані слоїчки і стерилізуємо ще двічі по дві години щоразу. Ось і все.
Не відмовте собі у задоволенні. Скуштуйте із білою підігрітою гріночкою та розтопленим часниковим вершковим маслом… І навіть, якщо поряд немає каміна, він неодмінно з’явиться у ваших думках. Най нам всім буде тепло…
Ваш, кум Михайло

Як придбати 
Ціни на усі смаколики