Шкварки з м'ясом

Це елітні шкварки розміру XXL. Виготовлені із найкращих м’ясних шматків свинячої почеревини з додаванням цибульки та кисло-солодких яблук. Добре смакують розігрітими на паровій бані.
За популярністю “Панські шкварки” інколи можуть втерти носа шкварчанівським паштетам, рієтам і навіть деяким видам ковбасок, а тому ви не помилитеся, якщо назвете їх однією з візитівок нашого проекту.
За основу у приготуванні шкварок ми взяли польський рецепт. Використовуємо тільки найкращі м’ясні шматки свинячої почеревини, до м’яса і смальцю обов’язково додаємо цибульку і свіжі кисло-солодкі яблука. Останні чудово пом’якшують смак м’ясної закуски.
Якось так склалося, що найбільш затребуваними “Панські шкварки” виявилися для туристів, мисливців та рибалок. Певно, через те, що є ситними та смачними, а ще не займають багато місця у наплічнику.
Ми ж свої шкварки споживаємо по-панськи. Бо ніщо так не смакує на природі, як трохи підтоплені шкварочки на грильованому окрайці житнього хліба, щедро натертого велетенським зубчиком часнику…

Як придбати 
Ціни на усі смаколики