Проект підтримки ЗСУ “Шкварка. Мощі”

Слава Україні, друзі!
Познайомтесь, — це Яна. Вона народилась у перші дні Помаранчевої Революції. Вона – представник Покоління Свободи. З перших днів війни вона прийшла у Шкварка волонтером. Яна очолила відділ пакування і завакуумувала разом із побратимами-волонтерами близько двох тонн “мощів”, – сухих м’ясних закусок, які довго не псуються і є ідеальним перекусом для наших Воїнів. Загалом, з початку війни, ми відправили на передову 2297 кг продукції на 1 мільйон 160 тисяч грн. Для розуміння, це орієнтовно 383 такі коробки, як тримає в руках Яна.
“Шкварка. Мощі.” – проект, народжений необхідністю, народжений війною. Ми віримо у нього і знаємо, що займаємось правильним ділом. Через місяць після початку нашої діяльності, коли зв’язки устаканились і наша діяльність стала більш-менш зрозумілою, ми, в тилу, почали віддалено усвідомлювати, що відбувається там, на передку… Зараз, не завжди є змога забезпечити наших захисників гарячими обідами, хлібом з ковбасою, чи навіть банальним печивом. Транспорти, водії яких ризикують життям, їдучи на передову, вантажаться передовсім найнеобхіднішим – ліками, боєзапасами, обладнанням. Їжу, зазвичай, довантажують, якщо, звісно, залишається вільне місце. Наші “мощі” є зручними, бо є калорійними, довго не псуються і займають мало місця. Їх можна на ходу вивантажити в гарячій точці і відразу споживати.
Чому наш проект важливий? Ми налагодили зв’язки із офіційними тиловиками бойовиї підрозділів, із безстрашними водіями, з волонтерськими організаціями і, безпосередньо, Воїнами. Це все авторитетні знайомі з мирного життя, або ті, кого порекомендували найближчі друзі.
Сушене м’ясо видається за конкретними запросами, ніхто його просто так нікуди не передає.
Ми принципово працюємо виключно із Захисниками, які в конкретний момент перебувають на передовій.
І ще – поки дозволяють об’єми, ми намагаємось працювати системно зі своїми партнерами, тобто поповнєюмо запаси “мощів” по першому сигналу.
Завдяки нечуваній злагодженості нам вдалося добратися до хлопців і дівчат з 24-ї, 80-ї, 47-ї, 72-ї, 79-ї, 93-ї, 53-ї бригад, другого і третього батальйонів “Правого Сектора” , а також до “Азова” і “Братства”. Також, Богу дякувати, транспорти доїжджали до тероборонівців, гвардійців, захисників Донеччини, Київщини, Харківщини, Херсонщини, Сумщини, Чернігівщини, Миколаївщини, Луганщини. Допомогли доукомплектувати окремі транспорти на Бучу, Ірпінь, Охтирку, Волноваху, Станицю Луганську, Енергодар. Наші мощі потрапили у сухпаї летунів, розвідників, аеророзвідки, снайперів та бійців Сил СпецОперацій.
Як на мене, це титанічний результат. Дякуємо кожному, хто підтримав і дозволив допомогти: Захар Федорак, Северин Наливайко, Ірина Гищук, Роман Онишкевич, Андрій Салюк, Наталка Понуркевич-Кузяк, Уляна Кузик, Андрій Гончар, Katia Drobyna – Zavaliaieva, Mykola Drobyna, Iryna Vovk, Vasyl Bardyn, Oleh Vynnyk, Yuri Zastavny та багатьом іншим.
Спасибі також усім “шкварчанам”, які, без зайвих розмов стали на місця, де потрібні саме зараз. Зайвий раз переконався – ви найкращі!
Ну і, звісно, спасибі жертводавцям, без яких цього проекту не було б. Тим хто вже допоміг, тим хто ось-ось допоможе і тим, хто допомагатиме системно, бо саме системна допомога може продовжити життя проекту “Шкварка. Мощі.”
Тепер до головного. Я би точно так не вихвалявся і не тегав би стількох поважних людей, якби не було на то нагальної потреби. За минулий тиждень ми зібрали 21 880 грн і 424 євро. Водночас, протягом тижня ми розвезли товару на 205 000 грн. Як ви бачите, математика не на нашому боці. Тому дуже просимо про допомогу. Як допомогти?
1. Гроші. Нас, на жаль, на довго не хватить. Люди, своєю чергою, звикають до війни і, відповідно, менше жертвують на такі проекти, як наш. Відповідно, якщо наша ідея близька вам, зробіть будь ласка репост, напишіть кілька слів від себе. Зайдіть при можливості на наше виробництво, зробіть репортаж. Розкажіть своїм друзям, що ми насправді існуємо і насправді робимо важливу справу. Також, можливо, хтось знає конкретних людей, компанії, чи фонди, які б погодились на системну допомогу.
Кошти приймемо готівкою, чи сюди 5363542013493995 Михайло Гузаревич. Номер картки здублюю у перший коментар.
Чи в євро:
BENEFICIARY
HUZAREVYCH MYKHAJLO 80700, Ukraine,region Lvivska,district Zolochivskyi,city Zolochiv,street Shashkevycha,building 92,flat 4
IBAN: UA423052990000026207898525720
ACCOUNT 4149 6293 3041 4988
BANK OF BENEFICIARY
Банк отримувача
JSC CB PRIVATBANK, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
SWIFT CODE/BIC: PBANUA2X
CORRESPONDENT ACCOUNT
Рахунок банку одержувача в банку-кореспонденті
623-160-5145
INTERMEDIARY BANK
Банк-корреспондент
J.P.MORGAN AG, FRANKFURT AM MAIN, GERMANY
SWIFT CODE/BIC: CHASDEFX
2. Для нас дуже важливо передати наш продукт саме туди, де він потрібен. Будь ласка, допоможіть нам знайти перевірені транспорти, які їдуть у гарячі точки. Чи дайте наші контакти безпосередньо тиловикам окремих підрозділів.
3. М’ясо, сало. Від 100 кг. Приймаємо тільки від знайомих чи по рекомендації.
4. Прошутто, хамони, фуети, салямі, тверді сири. Може хтось може налагодити гумдопомогу такої продукції з Європи. Ми тут приймемо, порційно поріжемо і роздамо куди слід.
5. Бараняча кишка. Скільки є, стільки несіть.
З вірою в нас усіх.
Ми.
Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *