Варення з груші Шкварка

Медова, терпка, масляниста, соковита і ароматна… Солодка, ніжна, хрустка або кисла… А ще – свіжа, пухка і запашна, з присмаком лимону, ароматом мускату чи мигдалю… Скільки епітетів вигадали люди, щоб змалювати смакові властивості цього фрукту! “Шкварці” скоро два роки, а ми ще жодного разу не скористалися можливістю “побавитися” цими означеннями. Власне, відчуття, що у нашому асортименті ласощів бракує якогось дзвінкого акорду, не давало спокою ще з минулого літа. Аж поки на голову не звалилося… Іcторія схожа на ту, що ми чули про Ньютона і яблуко. От тільки у нашому випадку – то була грушка і не одна, а декілька кілограмів одразу. 🙂
Отож, поки за вікном осінь кружляє жовтим листям, на нашій теплій кухні, в слоїчку бурштинового кольору, танцюють груша, лимон і гвоздика. Укупі це тріо утворило щось гарне і незвичне, на ймення – “Грушеве варення”. До слова, ця краса і сама по собі може слугувати епітетом. “Ладна, як грушка від “Шкварки”. Звучить, правда ж?
Як і кожне своє нове творіння, любимо його до безмежності і не без трепету відпускаємо у світ. Знаємо, що воно неодмінно знайде своїх шанувальників. Любимо вас, як свою грушку:-) Нехай і вам вона засмакує не менше!

Як придбати 
Ціни на усі смаколики