Ось вам, друзі, букет Пальцьопханої!

Привіт, друзі!

Ось вам букет пальцьопханої ковбаси. 5 смаків По паличці кожного нашого виду. До повного комплекту – бонусний слоїчок полум’яного “Йой-Пече Соусу”😉 Вартість того щастя станом на нині – 440 грн.
Ковбасні букети відомі із сивої давнини. Першоджерела запевняють, що такими подарунками вшановували грецьких богів. Зображення ковбасних букетів вчені часто знаходять на найяскравіших шедеврах наскельного живопису. Власне, запевняють вчені, потреба увіковічнити пальцьопхану ковбасу і стала поштовхом до створення наскельного живопису. Фараони підносили своїм фараонкиням букет пальцьопханої і кубок рисового пива у день зачаття продовжувачів роду фараонського. Відомості про різновиди ковбасних букетів зустрічаються в приватних переписках Наполеона, а “Історія пальцьопханої” Геродота ледь вмістилась у трьох томах на папірусі і ше двох на пергаменті. Відомо також, що кожен з Людовіків замовляв портрет із букетом пальцьопханої у руках до коронації. Згідно із королівськими забобонами, такий портрет дарував майбутньому монарху мудрість і многая літа на троні.

Нині кожен з нас може долучитись до смаків царів і королів, баронів і графів, генералів і митців. П’ять смаків, як п’ять вершників, як п’ять вартових галактики, як п’ять стихій. Пальцьопхана із сушеними білими грибами – аромат вогкого, глибокого подиху з-під моху вікового поліського лісу – Земля. Пальцьопхана із пармезаном – збалансована, чиста, витончено-ніжна – Повітря. Пальцьопхана із сиром ДорБлю – блакитна, багата, в її смак можна повністю окунутись – Вода. Пальцьопхана із перчиком чилі – пікантна, акцентна, норовлива – Вогонь. Пальцьопхана традиційна – та, якої все почалось – Ефір. Ну і бонус – “Йой-Пече Соус” – рух, емоція, ендорфін – Життя!

З таким сетом – хоч на весілля, хоч на уродини, хоч на залік, хоч за довідкою в ЖЕК, – усюди вам будуть незмінно раді. А якщо із шампано, тай до любаса, чи до любаски? А із пляшечкою доброї палянки, та й до кума? Оооо, то буде саме воно. Не забудьте тіки святково завернути у вчорашню ґазету, чи у файну блискучу пузлітку;)

Акція діятиме, доки львівських левів біля ратуші не засипле снігом, або завжди;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *