Військові кажуть вам “дякую” за “мощі”!

мощі
Проміжні результати нашого проекту “Шкварка. Мощі”: спільними зусиллями від початку березня вдалось зібрати більше 30 тисяч гривень на м’ясні снеки та ковбаски для бійців. Ваші донати стали смачними набоями для хлопців та дівчат з 24-тої окремої механізованої бригади імені короля Данила; бійців 125-ї окремої бригади ТРО ЗСУ. Трохи відправили снайперам та такмедам 108-ої окремої бригади тероборони ЗСУ у Дніпропетровській області.
Кілька коробок передали волонтерам “Львівського лицаря” – знаємо їх давно і впевнені, що “мощі” доїдуть туди, де потрібні найбільше.
Пакують волонтери машину, що рушить на Схід до хлопців та дівчат з 81-ої та 82-ої десантно-штурмових бригад. Серед необхідного – наше в’ялене м’яско.
Знаємо, що донатити стає щораз важче, тому час від часу вигадуємо різні акції та способи віддячити вам за допомогу. Ми готували Йой-пече, якого поки немає у продажу і віддавали за допомогу (12200 грн вдалось зібрати).
Наша подруга мисткиня Nataliya Yanishevska виготовила унікальні писанки, які ми дарували за донати (це поповнило рахунок нашого проекту на 11935 грн).
Зараз у наc залишилось 7820 грн. Запити від усіх військових ця сума не покриє, тому збір триває.
☝️ Знайте, коли ви донатите навіть 100 гривень – насправді кладете у коробочку з “мощами” перекус для двох бійців.
5375414147984438 – Монобанк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *